banner461
banner195

Kartpostal Bayram Tebriği Kardelen Koleji Öğrencilerinden

Nevşehir Özel Kardelen Koleji öğrencileri, sevdiklerine bayram öncesi unutulmaya yüz tutan kartpostallardan göndererek bayramlarını tebrik ettiler.

Kartpostal Bayram Tebriği Kardelen Koleji Öğrencilerinden
22 Ekim 2012 Pazartesi 17:09

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji okul idaresi tarafından başlatılan bir kampanya kapsamında, okul öğrencilerine üzerinde Kapadokya bölgesinin fotoğraflarının yer aldığı kartpostallarla sevdiklerinin Kurban Bayramlarını kutladılar. Öğrencilerin yazdıkları kartpostallar okul idaresi tarafından postaya verilecek.

 

Hayatlarında ilk kez kartpostal ile tanışan öğrenciler, "Bizlere dağıtılan kartpostallar ile sevdiklerimize duygularımızı yazdık. Onların yaklaşan Kurban Bayramlarını kutladık. Telefon ve internete göre daha heyecanlı" diye konuştular.

 

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı , “Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar mutlu günlerinde sevdiklerini ya cep telefonu ile arayarak,sms atarak veya elektronik posta göndererek kutluyor. Bu durumda son yıllarda artık mektup ve kartpostal gönderme unutuldu. Bizde bu geleneği yaşatmak için okulumuzdaki tüm öğrencilere ücretsiz olarak kartpostal dağıttık. Üzerinde Kapadokya resimleri bulunan bu kartpostallar sayesinde hem bölgemizin tanıtımına katkı sağlamayı hem de kartpostal geleneğini sürdürmeyi hedefledik.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.