banner461
banner195

Kıyafet Bağış Kampanyasında Nevşehirli Sınavı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi tarafından üniversitede eğitim gören dar gelirli öğrenciler ve ailelerine yardım amaçlı olarak ‘Giysi Bağış Kampanyası’ başlatıldı. Nevşehirli vatandaşlarımızın bu kampanyada Üniversiteli öğrencilerimize destek olması bu yönde büyük bir sınav vereceği belirtiliyor...

Kıyafet Bağış Kampanyasında Nevşehirli Sınavı
13 Aralık 2013 Cuma 16:39

banner143
Metalik Fikirler Kulubü NTSO'da
İlgili Galeriye Git
banner134
Üniversitemiz Turizm Fakültesinden ‘Giysi Bağış Kampanyası’

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi tarafından üniversitede eğitim gören dar gelirli öğrenciler ve ailelerine yardım amaçlı olarak ‘Giysi Bağış Kampanyası’ başlatıldı.  
Turizm Fakültesi Etkinlik ve Organizasyon Komitesi, başlatılan kampanya kapsamında öğrencilere ve ailelerine destek olmanın yanı sıra yardımseverler ile ihtiyaç sahibi insanlar arasında köprü kurularak, toplumsal dayanışma duygusunun gelişimine de katkıda bulunmanın amaçlandığı belirtildi. 

Başlatılan kampanyaya destek olmak isteyenler,  yeni veya kullanılabilir durumda,  her yaş grubuna uygun giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Turizm Fakültesinde açılan ‘Giysi Bağışı Standı’na 10 Ocak 2014 Cuma gününe kadar teslim edebilecekler.

 
Teslimat Şartları 


-Giysilerin temiz, yıkanmış, ütülenmiş ve katlanmış olması, 
-Yırtık, sökük veya tamir ihtiyacı bulunmaması, 
-Giysilerin cinslerine göre gruplara ayrılarak ayrı ayrı poşetlenmesi veya kolilenmesi gerekmekte olup, kişinin özel giyimi (iç çamaşırı, çorap v.b) hariç diğer bütün giysiler kabul edilmektedir. 

Giysilerin Teslim Edileceği Adres: 


Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi-Turizm Fakültesi Dekanlığı Giriş Kat 
İrtibat : Bünyamin ÇERÇİ ( 0 505 274 9954)

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.