banner461
banner195

Kızlarda Ürgüp Anadolu, Erkeklerde Ahi Evran Şampiyon

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Okullar Arası Hentbol Genç Kız - Erkek Müsabakaları sona erdi.

Kızlarda Ürgüp Anadolu, Erkeklerde Ahi Evran Şampiyon
24 Kasım 2015 Salı 13:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri çerçevesinde Nevşehir Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Okullar Arası Hentbol Genç Kız - Erkek Müsabakaları sona erdi.

2015-2016 okul sporları faaliyetleri arasında yer alan Hentbol Genç Kız - Erkek müsabakalarına 7 erkek ve 5 bayan takımı toplamda ise 9 okulun katılımıyla gerçekleştirilen Hentbol Genç Kızlar, Genç erkekler müsabakalarının finali Damat İbrahim Paşa Spor salonunda yapıldı.

Oynanan final müsabakası sonrasında, müsabakalarda derece elde eden okul takımlarına kupaları takdim edildi.

Müsabakalarda Genç Kızlar kategorisinde; Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Gülşehir Anadolu Lisesi ikinci, Derinkuyu M. Ekmekci Anadolu Lisesi ise üçüncü oldular.

Genç Erkekler kategorisinde ise Şampiyonluğu omuzlayan ekip Ahi Evran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi takımı oldu. Bu kategoride Nevşehir Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Nevşehir İmam Hatip Anadolu Lisesi takımı ise üçüncü sırayı elde etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.