banner461
banner195

KMYO’da Eğitim Faaliyetleri Aralıksız Sürüyor

Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Liberum Montessori Akademia işbirliği ile ikincisi düzenlenecek olan “Montessori Öğretmen Eğitimi”, ülke çapında düzenlenecek ve uzaktan eğitimle de desteklenecek.

KMYO’da Eğitim Faaliyetleri Aralıksız Sürüyor
30 Aralık 2015 Çarşamba 13:04

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Meslek Yüksekokulu ve Liberum Montessori Akademia işbirliği ile ikincisi düzenlenecek olan “Montessori Öğretmen Eğitimi”, ülke çapında düzenlenecek ve uzaktan eğitimle de desteklenecek.

Montessori Öğretmen Eğitimi programının Temel, İleri ve Performans düzey olarak üç farklı aşaması olacaktır. Bu aşamalar toplam 128 saattir ve 64 saat online teori eğitimi 64 saat uygulama eğitimleriyle destekleniyor.

Teorik dersler uzaktan online olarak, uygulamalı dersler ise Ürgüp’teki Kapadokya Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi veya Ankara’daki Liberum Montessori Akademia’da yapılacak.

Söz konusu program çerçevesinde; 12-13 Ocak 2016 tarihlerinde teorik eğitim çalışması tamamlanacak. Ardından 16 Ocak 2016 tarihinde teorik eğitim sınavı yapılacak. Uygulamalı ve Performans eğitimlerinin de yapılacağı program doğrultusunda Nisan ayı sonuna kadar bu konudaki eğitim çalışmaları belirlenen takvim aşamasında devam ettirilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.