banner461
banner195

“Komisyona Teslim Edilmesi Gereken Dosyalar Nerede?”

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube başkanlığı görevden alınan okul müdürlerinin yeniden değerlendirilmesi sürecinde bazı dosyaların ortada olmadığından yana dertli.

 “Komisyona Teslim Edilmesi Gereken Dosyalar Nerede?”
20 Ekim 2015 Salı 12:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube başkanlığı görevden alınan okul müdürlerinin yeniden değerlendirilmesi sürecinde bazı dosyaların ortada olmadığından yana dertli.

Şube Başkanlığından yapılan açıklamada; “Görevden alınan okul müdürlerimizin üçüncü kez yeniden değerlendirmesi ile ilgili devam eden süreçte oluşturulan komisyon çalışmalarını sürdürürken, komisyona teslim edilmesi gereken İlçe dosyaları orta da yok. Geçen hafta itibari ile Valilik Makamınca İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin değerlendirdiği görevden alınan okul yöneticileri ile ilgili tüm dosyalarında İl Merkezinde oluşturulan komisyona teslim edilecek ve diğer dosyalar gibi komisyon tarafından değerlendirilecek talimatı ve konu ile ilgili Valilik makamının resmi yazısı da olmasına rağmen bugün itibari ile gittiğimiz Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ne ilgili birimde, nede oluşturulan komisyonda İlçe dosyalarının gelmediğini tespit ettik. Bizim takipçiliğimiz sonucu telefon trafiği başlatan yetkililer, gelmeyen dosyanın peşine düşer gibi yapmışlar, diğer ifade ile düşmek zorunda kalmışlardır. Konunun takipçisi olmasak, takip etmesek, üzerine düşmesek, görmedik, duymadık, öylemiydi, biz yanlış anladık, geliyordu, gidiyordu denileceği hiç şüphesiz” değerlendirmelerinde bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.