banner461
banner195

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin GÜVEN 24 Kasım Öğretmenler günü mesajında;

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı...

Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin GÜVEN 24 Kasım Öğretmenler günü mesajında;
24 Kasım 2014 Pazartesi 21:08

banner143
banner134
Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı...Güven mesajında; Bireyleri küçük yaşlardan başlayarak, demokrasinin kazanımlarıyla tanıştıran, yüzleri hep ileriye dönük, çalışma azmini yitirmemiş öğretmenlerimiz, toplumumuza her zaman umut aşılamış, toplum bağlarını güçlendirmiş, etik değerlerin yaşatılmasına katkıda bulunmuş, düşünce dünyamızı zenginleştirmiştir.

Değerli öğretmenlerimizden her zaman olduğu gibi bundan sonra da beklentimiz, geleceğimizi biçimlendirecek çocuklarımıza ve gençlerimize, güven ve yaşama sevinci vermeleri, düşünmenin, sorun çözmenin, bilgi üretmenin yalnızca insana özgü ayrıcalıklar olduğunu öğretmeleridir. Ulusumuz, sağduyusunu, bilgi ve birikimini kendisiyle paylaşan, yüce görevlerini içtenlikle yerine getiren öğretmenlerine her zaman gönül borcu duymakta, ülkemizin yüz akı öğretmenlerimiz önünde saygıyla eğilmektedir. Ülkenin geleceği yönünden önemli sorumluluklar taşıyan, güçlüklerle karşılaşsa da büyük hizmet aşkıyla çalışarak çocuklarımızın ve gençlerimizin Ulusu’na ve insanlığa yararlı bireyler olmaları için çabalayan, görevlerini yerine getirirken hiçbir özveriden kaçınmayan öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve Onurlu meslekleriyle her zaman sevgiyle andığımız, saygın kişilikleriyle yüreklerimizde yaşattığımız değerli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü’nü içten duygularla kutluyor, esenlikler diliyorum.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp - 4 yıl önce
eğer bu adam bu kişilikle çizgisinde devam ederse birde devlet kanallarında destek gelirse yapılacak işlere takoz konulmazsa hiç kimse yıkamaz