banner461

Kültür ve Sanatın Nabzı “Kardelen Sanat Kafe’ de” Atıyor

Nevşehir’in Özel Eğitimde Öncü Kurumu Kardelen Koleji öğrencileri sanatsal ve sosyal alanlarda etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Kardelenler ders ve öğle aralarında hem eğleniyor hem de öğreniyor.

banner15
Kültür ve Sanatın Nabzı “Kardelen Sanat Kafe’ de” Atıyor
21 Şubat 2019 Perşembe 10:02

banner143
banner134

Sanat Kafe her hafta başka bir konsept ve koreografi ile çalışmalarına devam ediyor. Sahneye yakışan, sesine güvenen her öğrenciye yeteneklerini sergileme fırsatı Sanat Kafe okulumuz, drama, müzik, görsel sanatlar gibi branş öğretmenleri eşliğinde gösteri yapıyor. Şarkılarıyla büyüğünden küçüğüne herkesin sevgisini kazanan Barış Manço, vefatının 20.yıl dönümünde Kardelen Sanat Kafe’de anıldı.

Kardelen Koleji öğretmenleri Sanat Kafe hakkında şunları söyledi; “Çocuklarımız hiç prova yapmadan sahneye çıkıyor. O an istediği bir gösteriyi yine öğrencilerimizden oluşan dinleyici kitlemize sunma fırsatı buluyor. Sanat Kafe sahnesine çıkan öğrencilerimizin kendine güveni, toplum önünde konuşabilme, doğaçlama şekilde bir etkinlik yapmış oluyoruz. Çocuklarımıza her hafta kendi yeteneklerini sunabilmeleri için de şans tanımış oluyoruz.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.