banner461
banner195

Kursiyer Sayısı Artıyor

Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığının açtığı, Lise ve dengi okul öğrencilerinin katılabildiği kursa ilgi her geçen hafta daha da artıyor.

Kursiyer Sayısı Artıyor
08 Ocak 2014 Çarşamba 10:52

banner143
Kursiyer Sayısı Artıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanlığının açtığı, Lise ve dengi okul öğrencilerinin katılabildiği kursa ilgi her geçen hafta daha da artıyor.

Nevşehir Ülkü Ocakları binasında gerçekleştirilen eğitim amaçlı kurslara katılan kursiyer sayısı 30’u buldu. Kursiyer sayısının daha da artması bekleniyor.
 Üniversite hazırlık ve lise öğrencilerinin derslerine katkı sağlamak amaçlı düzenlenen kurslarda Matematik, Geometri, Kimya, Fizik, Coğrafya, Tarih, Edebiyat ve İngilizce gibi dersler işleniyor.
 Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi son sınıf öğrencilerinin öğretici olarak katıldığı kurslar hafta içi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri ayrıca Cumartesi ve Pazar günleri Ülkü Ocağı binasında yapılıyor. Haftanın 5 günü süren kursun yanında Perşembe ve Salı günleri ise kursiyerlere soru çözümü de yaptırılıyor.
 İlimizdeki lise ve dengi okul öğrencilerine Üniversiteye hazırlık sürecinde destek anlamında düzenlenen kurslara kayıtların halen sürdüğü de bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.