banner461
banner195

Kütaphanem Olurmusuna Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinden Destek

Nevşehir Merkez Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi ve aynı zamanda İl Öğrenci Meclis başkanı Neslihan Demires ‘in başlattığı “ Kitabınla Kütüphanem Olur musun “ kitap toplama kampanyasına Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesinden katkı geldi.

Kütaphanem Olurmusuna Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesinden Destek
29 Mart 2013 Cuma 14:48

banner143
banner134

 20 Mart 2013 – 5 Haziran 2013 tarihleri arasında Nevşehir ili genelinde kütüphanesi olmayan okullara verilmek İl öğrenci Meclis başkanlığı tarafından başlatılan  başlatılan kitap toplama kampanyasına katkı ve destek vermek için Anadolu Öğretmen Lisesine giden Türk Eğitim-Sen Şube başkanı Mustafa UĞUR ve yönetim kurulu üyesi İlhami GENÇ  İl İl öğrenci Meclis başkanı Neslihan DEMİREZ ve kitap toplama komisyon üyesi Tuğçe TANGÜLER ‘e  okunmamış yeni toplam 40 kitap ve ilgili okullara verilmek üzere iki adet bez Türk Bayrağı bağışlamışlardır.

 

Şube başkanı UĞUR  yaptığı açıklamada öğrencilerimizi kutluyor ve tebrik ediyorum, her zamankinden fazla okumaya ihtiyacımız olduğu bugünlerde öğrencilerimizin kampanyasını destekliyor ve tebrik ediyorum derken, aslında Nevşehir İlinde bu ve buna benzer eğitim kampanyaları resmi makamlar tarafından yapılması gerekirken, bürokratların üstünde bir ölü toprağı var anlamakta da zorluk çekiyorum açıklamalarında bulunmuştur.

 

Meclis başkanı DEMİREZ  Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesinin yapmış olduğu kitap desteği için teşekkür ediyorum, kampanyamız ilgi görmüş olup , bağış kitaplar gelmeye başlamıştır açıklamalarında bulunmuştur. DEMİREZ ayrıca Nevşehir Halkının kitap toplama kampanyalarına destek vermelerini talep ederken, şimdiden her kişi ve kuruluşa teşekkür ederim demiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.