banner461
banner195

Lara Ana Sınıfından Muhteşem Gösteri

Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları Anasınıfı öğrencileri yılsonu etkinlikleri kapsamında muhteşem bir gece gösterisi sundular.

Lara Ana Sınıfından Muhteşem Gösteri
27 Mayıs 2015 Çarşamba 14:31

banner143
banner134
Yaş gruplarına göre ayrılan Lara'lı minik öğrencilerin gecesi saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.Okul müdürü Ulaş İnönü'nün konuşmasının ardından sahneye çıkan koro söylediği şarkılarla büyük alkış aldı.

     Dünya maketinin puzzle biçiminde bir araya getirildiği etkinlikten sonra yıl içinde yaşananlar içeren resim slaytı izlendi. Anadilim Türkçe konulu  gösteride elele tutuşan öğrenciler adeta büyüklere nasıl birlik ve beraber olunuru gösterir gibiydiler.

       Jimnastik gösterisinde yapılan akrobatik hareketler sonucunda alınan alkışlardan dolayı çocukların sevinci görülmeye değerdi.Gecenin en güzel etkinliklerinden biri olan Türkiye'mizin her bir bölgesinin tek tek tanıtıldığı Türkülerle Türkiyem Halka Oyunu oldukça beğenildi.

   Gösteri salonunda bunlar yaşanırken okul koridorlarında Lara'lı minik öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları el işi göz nuru  uğraşıların sergisi vardı. Gösteriye gelen veliler bu yıl sonu etkinliğinden dolayı hem memnuniyetlerini hem de teşekkürlerini bildirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.