banner461
banner195

Lara bursluluk sınavına muhteşem katılım

Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumları'nın düzenlediği bursluluk sınavı muhteşem bir kalabalık katılımla gerçekleşti.

Lara bursluluk sınavına muhteşem katılım
30 Mart 2015 Pazartesi 13:50

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumları'nın düzenlediği bursluluk sınavı muhteşem bir kalabalık katılımla gerçekleşti.

Hafta sonu yapılan Lara bursluluk sınavında Nevşehir merkez ve ilçelerden katılan 2500 kadar öğrenci gelecek yıl Lara'da okuyabilmek için ter döktü.İki ayrı seansta gerçekleşen sınavda yarışan öğrencilerin yanı sıra velilerin de oldukça heyecanlı oldukları gözden kaçmadı.Sınava katılan tüm öğrencilerin çeşitli hediyelerle ödüllendirildiği etkinlikte veliler okulun 3D salonunda ve konferans salonunda film seyrettiler.Sınav süresi boyunca velilere çay ikramında bulunuldu.

Lara Eğitim Kurumları Müdürü Ulaş İnönü "başarılarla dolu bir geçmişe sahip okulumuza gösterilen bu teveccühten dolayı çok mutluyuz. Eğitime doğan güneş parolasıyla başlayıp her yıl kendini yenileyerek eğitim -öğretim hayatına devam eden okulumuzu tercih edenler sadece bir okul değil aynı zamanda bir hayat seçmiş oluyorlar.Gerek eğitim-öğretimde gerekse sportif alanlarında kazandığımız başarılar,kupa ve madalyalar Lara Eğitim Kurumları'nın neden bu kadar tercih edildiğinin bir göstergesidir.2015 TEOG sınavlarında 7 öğrencimizin 120 sorunun tamamını doğru bilmesi,2014 TEOG sonuçlarına göre il birincisi olmamız, 2015 atletizm yarışmalarında,satranç müsabakalarında,oryantiring ve bocce yarışmalarında, güreş müsabakalarında,kitap sınavlarında Nevşehir birinciliğini kazanmış olmamız doğru yolda olduğumuzu gösteren başarılarımızdır" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir-5050 - 3 yıl önce
lara kolejini tebrik ederim. yıllar geçtikçe başarıları artıyor. sınav günü ben de oradaydım.gayet başarılı bir organizasyondu
Avatar
Kabuk - 3 yıl önce
kabuk değil içerik önemli, başarı bir ekip ve sistem işi.
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
Bütün okullar öğretim yapmaya çabalıyor. Lara öğretimin yanısıra mükemmel bir eğitim veriyor. Oğlumdan biliyorum. Allah kendilerine güç kuvvet versin.
Avatar
ahmet uslu - 3 yıl önce
lara koleji ekibini kutluyorum.çekinerek sınava gittik ama muhteşem bir kalabalık...gayet güzel bir sınav organizasyonu ve güleryüzlü öğretmenler bizi karşıladı