banner461
banner195

Lara Koleji 11. Mezunlarını Uğurladı

Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları muhteşem bir törenle 11. mezunlarını uğurladı.

Lara Koleji 11. Mezunlarını Uğurladı
11 Haziran 2015 Perşembe 16:20

banner143
banner134
Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları muhteşem bir törenle 11. mezunlarını uğurladı. Okul konferans salonunda gerçekleşen mezuniyet töreni öncesi mezun olacak öğrencilerin aileleri mezuniyet yemeğinde bir araya geldiler. Okul müdürü Ulaş İnönü yaptığı konuşmada özetle "bize emanet verilen öğrencileri çağın şartlarına uygun maddi ve manevi donanımları olabildiğince tam bireyler olarak yetiştirmeye gayret ettik. Tüm öğrencilerimize lise ve üniversite hayatında başarılar diliyorum" dedi.

İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra Lara Eğitim Kurumlar 8. sınıf öğrencilerinin oluşturduğu mezunlar korosu birbirinden güzel üç şarkı söyledi. Gerek kıyafetleri, gerek sahne performansları, gerekse olgun davranışlarıyla tüm mezunlar ailelerinden tam not aldılar. Okumasalardı ne olurlardı slayt gösterisi hem öğrencileri hem de velileri güldürdü. Öğrencilerin karakteristik özelliklerini anlatan "sınıfın enlerinin’’ gösterildiği slaytta öğrenciler alkışlarla salonu inletti adeta.

"Hey gidi günler" ve "bir varmış bir yokmuş" gösterimlerinde ise öğrencilerin gözleri doldu ve salonda hüzünlü anlar yaşandı. Veliler adına Emrah Güner isimli okul velisi teşekkür dolu bir konuşma yaptı. Öğrencilerin okuduğu şiir ve yazılarla devam eden gecenin sonunda "Lara Eğitim Kurumları Öğrenci Andı" salonda büyük bir coşkuyla okundu.
Gece boyunca bol bol resim çektiren öğrenciler bir yandan Lara mezunu olmanın sevincini diğer yandan ise okullarından ayrılıyor olmanın hüznünü yaşadılar.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.