banner461
banner195

Lara Koleji Ana-Baba Okulu Seminerlerinin ilk Konuğu Aydın Adaklı Beyefendi Oldu.

Özel Nevşehir Lara Koleji'nin geleneksel olarak devam ettirdiği Ana-Baba Okulu Seminerlerinin bu yılki ilk konuğu Aydın Adaklı veliler tarafından büyük bir dikkatle dinlendi.

Lara Koleji Ana-Baba Okulu Seminerlerinin ilk Konuğu Aydın Adaklı Beyefendi Oldu.
03 Kasım 2014 Pazartesi 12:45

banner143
banner134
Özel Nevşehir Lara Koleji'nin geleneksel olarak devam ettirdiği Ana-Baba Okulu Seminerlerinin bu yılki ilk konuğu Aydın Adaklı  veliler tarafından büyük bir dikkatle dinlendi.

    Mutlu ve ideal bir ailenin oluşumu için olması gerekenlerin konuşulduğu seminerde Aydın Bey birbirinden ilginç örnekler verdi. Çocukların yetişmesinin anne ve babanın yetişmesiyle olacağından bahsedilen seminerde mutlu bir aile için bireyler arasında saygı,sevgi ve sabrın azami derecede bulunması gerektiği vurgulandı.

     Sürekli iyimser olmanın insana vereceği pozitif katkının yanısıra sürekli ters giden olaylar karşısında takınılması gereken tavırlar gerçekleşen kehanet başlığı altında bol bol örnekler verilerek anlatıldı.

     Çocuklardaki özgüvenin gelişmesi adına çocukların vazifelendirilmesinin yöntemi ve süreçte yaşanabilecek muhtemel olumsuzluklara karşı nelerin yapılması gerektiği anlatıldı. İnsanı teknoloji değil, insanı insan yetiştirir denilen seminerde, teknolojinin kontrollü kullanımındaki faydaları ve kontrolsüz kullanımındaki muhtemel tahribatlar konuşuldu.

     Seminere katılan veliler bu etkinlikten dolayı Lara Koleji'ne ve verdiği değerli bilgilerden dolayı Aydın Bey'e teşekkürlerini bildirdiler. İki saat kadar süren seminer sonunda Aydın Bey, "Yaşam Koçu" adlı kitabını imzaladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.