banner461
banner195

Lara Koleji Anneleri Hedefi Tam 12 den Vurdu

Nevşehir’de eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Özel Lara Koleji’nde bu yıl ilk defa yapılan Bayanlar Arası Dart (Hedef Vurmaca) Yarışmaları oldukça ilgi gördü.

Lara Koleji Anneleri Hedefi Tam 12 den Vurdu
19 Ekim 2012 Cuma 18:50

banner143
banner134

Nevşehir’de  eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Özel Lara Koleji’nde bu yıl ilk defa yapılan Bayanlar Arası  Dart  (Hedef Vurmaca) Yarışmaları oldukça ilgi gördü. Özel Lara İlköğretim Okulu spor salonunda yapılan yarışmaya bayanlar büyük ilgi gösterdi.  70 yarışmacının kıyasıya mücadele  ettiği yarışmada birinciliği öğrenci velilerinden  Selma Bayrak elde ederken, Aylin Aktaş ikinci, Zeliha Kalfaoğlu ise üçüncü oldu. Yarışmada dereceye giren velilere hediye paketleri ve teşekkür plaketleri verilirken, katılımcıların tamamına ise sertifika verildi.

            3 turlu eleme sistemi ile oynanan yarışmada annelerin performansı görülmeye değerdi. Yarışmacılara 6 atış hakkı verilirken birçok bayan velinin oldukça yüksek puanlı atışlar yapması izleyenleri şaşkına çevirdi. Hayatında ilk kez böyle bir yarışmaya katıldığını belirten öğrenci velisi Zehra Şüküroğlu “ Çok heyecanlandım, ilk kez dart yarışmasına katıldım. Okulumuz birçok yeniliğe imza atıyor. Bunun yanında sosyal faaliyetler düzenleyerek de  biz bayanları bir araya getiriyor. Bu organizasyondan dolayı çok mutlu oldum” şeklinde konuştu.

 

            Yarışmayı izlemeye gelen veliler de unutulmadı. Bayan veliler arasında sandalye kapmaca, balon şişirme ve halat yarışmaları yapılırken izleyenlere açık büfe ikramlar yapıldı.  Oldukça keyifli geçen yarışmayla ilgili olarak okul müdürü Ulaş İnönü “ Özel Lara Koleji olarak yıl boyunca çok yorulan annelerimize yönelik güzel bir etkinlik yapalım istedik. Annelerimizin de  dinlenmeye ve eğlenmeye herkesten çok hakkı var. Bu sayede hem okula gelmiş oluyorlar hem de güzel bir gün geçiriyorlar. Etkinliğimize katılan velilerimizi kutluyor, organizasyonda görev alan öğretmen arkadaşlarıma teşekkür  ediyorum” dedi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.