banner461
banner195

Lara Koleji Bahar Yürüyüşü Yaptı

Lara koleji 4.ve 5.sınıf öğrencileri Uçhisar Bağlıder vadisinde yürüyüş yaparak bahara merhaba dediler. Nevşehirin görülmeye değer vadilerinden biri olan Bağlıdere vadisinde neşeli bir yürüyüş gerçekleştirildi.

Lara Koleji Bahar Yürüyüşü Yaptı
07 Nisan 2014 Pazartesi 10:00

banner143
banner134

 LARA KOLEJİ BAHAR YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

Lara koleji 4.ve 5.sınıf öğrencileri Uçhisar Bağlıder vadisinde yürüyüş yaparak bahara merhaba dediler. Nevşehirin görülmeye değer vadilerinden biri olan Bağlıdere vadisinde neşeli bir yürüyüş gerçekleştirildi.Uçhisardan başlayan yürüyüş Göreme tarafına doğru sürdü.Yaklaşık 5 km olan vadide karşılaştıkları turistlerle sohbet etme fırsatı bularak haftada 15 saat ders gördükleri İngilizceyi pekiştirme adına  öğrenciler için güzel bir tecrübe oldu.

Öğrencilerden birçoğu Nevşehir’de yaşamalarına rağmen ilk defa geldikleri vadiye hayran kaldıklarını  belirterek önümüzdeki günlerde Bağlıdere ve diğer vadilere aileleri ile birlikte gitmek istediklerini söylediler.

Vadinin pek çok yerini fotoğraflayan öğrenciler ve öğretmenleri Lara kolejinde yaptıkları mangal ziyafetinden sonra bahar yürüyüşünü noktaladılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.