banner461
banner195

Lara Koleji Bilekler Yarışıyor

Lara Koleji'nde 6 sınıf öğrencileri arasında bilek güreşi müsabakaları yapıldı. Fen ve Teknoloj dersi 6. sınıf müfredatında bulunan kuvveti keşfedelim ünitesi bitiminde düzenlenen yarışma oldukça çelişmeli ve keyifli geçti.

Lara Koleji Bilekler Yarışıyor
23 Aralık 2014 Salı 14:34

banner143
banner134

 Lara  Koleji'nde 6 sınıf öğrencileri arasında bilek güreşi müsabakaları yapıldı. Fen ve Teknoloj dersi 6. sınıf müfredatında bulunan kuvveti keşfedelim ünitesi bitiminde düzenlenen yarışma oldukça çelişmeli ve keyifli geçti. 

 

    Lara Koleji Fen ve Teknoloji dersi öğretmeni Nesrin Evren "6. Sınıfların ‘Kuvveti Keşfedelim' konusuna böyle bir yarışmayla başlamış olmaları konuya olan ilgiyi daha da artırıyor. Öğrencilerimiz dengelenmiş kuvvetler, dengelenmemiş kuvvetler ve net kuvvet kavramlarını bu etkinlik sayesinde çok daha güzel kavradılar. Amacımız fen ve teknoloji derslerinin daha kolay öğrenilmesini sağlayan bu tür etkinlikleri çoğaltmak ve dersimizi daha zevkli hale getirmektir "dedi.

   Kız ve erkek öğrencilerinin birincilerinin ayrı ayrı belirlendiği yarışmada dereceye giren öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Rekabet - 3 yıl önce
rekabet eğitimi , kalite kavramı ili ilgili, rekabet kalite doğurur. çağdaş eğitimin bir parçası.