banner461
banner195

Lara Koleji öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda Kayak Yaptı

Özel Lara Koleji öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda bulunan Kayak merkezine gezi düzenledi.

Lara Koleji öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda Kayak Yaptı
24 Şubat 2014 Pazartesi 18:09

banner143
Lara Koleji öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda Kayak Yaptı
İlgili Galeriye Git
banner134

 LARA KOLEJİ VELİLERİ VE ÖĞRENCİLERİ ERCİYES’TE KAYAK YAPTI

Özel Lara Koleji öğrenci ve velileriyle birlikte Kayseri Erciyes Dağı’nda bulunan Kayak merkezine gezi düzenledi. Yaklaşık 150 veli ve öğrencinin katıldığı gezi oldukça keyifli geçti. Öğrenciler öğretmenleri ve velileri ile birlikte kızaklarla karın tadını çıkardılar. Bu yıl kar yağışının az olduğu gözlemlenen Erciyes dağında suni kar çalışmaları ile kayak merkezi canlı tutulmaya çalışılıyor. Veliler ve öğrenciler kayak keyfinin ardından okul  tarafından ikram edilen  ekmek arası sucuk ve kavurma ile  güç toplayıp tekrar eğlenmeye, kaymaya devam ettiler.

            Veliler ve öğrenciler kayak keyfinin ardından Kayseri Melikşah Üniversitesi’nin davetlisi oldular. Üniversiteyi gezen velilere çikolata ve  çay ikram edildi.  Velilere Melikşah Üniversitesini gezdiren Halkla İlişkiler Mesulü Niyazi Köksal “Şu anda 3500 öğrencimiz burada eğitim alıyor. Hedefimiz 7000 öğrenciye hizmet etmektir. Vakıf üniversiteleri arasında girişimcilikte 12. Sıraya yükselen üniversitemizde 52 ülkeden öğrenciler okumaktadır” şeklinde bilgi verdi.

           

Geziden oldukça keyif aldığını söyleyen öğrenci velisi Mustafa Özmen “ Lara Koleji’ne bizlere böyle güzel bir gezi fırsatı sundukları için teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu. Böyle fırsatlarla bizlerin çocuklarımızla daha güzel vakit geçirmelerine vesile oluyorlar. Bu tip geziler sayesinde diğer velilerle ve öğretmenlerle kaynaşma imkanı buluyoruz” şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.