banner461
banner195

Lara Koleji Öğrencilerinin 12 D Sinema Keyfi

Özel Nevşehir Lara Koleji öğrencileri 12 boyutlu sinema keyfini yaşadılar.

Lara Koleji Öğrencilerinin 12 D Sinema Keyfi
03 Aralık 2013 Salı 11:08

banner143
banner134
Okul  bahçesine özel olarak getirilen bir araç içinde kurulan bir sistem sayesinde öğrenciler  12 boyutlu sinema seyretme fırsatını buldular. Komedi, macera ve korku film seçeneklerinin  sunulduğu sinema  etkinliğinde özel gözlükler, ses efektleri  kullanıldı.  Ayrıca çocukların film seyrederken  oturdukları koltukların filmin içeriğine göre sağa ,sola  hareket etmesi  çocukları oldukça heyecanlandırdı.

     Öğrencilerin bir kısmı film seyrederken sırasını bekleyen diğer öğrenciler de dışarıda kurulan bir lcd ekran sayesinde film seyreden çocukların heyecanını seyretme fırsatını buldular.

  Lara Koleji müdür yardımcılarından Mustafa Aşık  “ okulumuzda eğitim gören çocukların ders haricindeki zamanlarda okulumuz bünyesinde  eğlenceli vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.12 boyutlu film sayesinde öğrenciler  kendilerini seyrettikleri filmin için gibi hissettiler. Öğrencilerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri  bu tür etkinlikleri  belli aralıklarla tekrar etmeyi düşünüyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.