banner461
banner195

Lara Koleji Öğrencisi Badminton da Türkiye 3.sü Oldu

2004 yılında eğitim hayatına başlayan Lara Koleji son yıllarda eğitimde gösterdiği başarılarını sportif müsabakalara da taşıdı.

Lara Koleji Öğrencisi Badminton da Türkiye 3.sü Oldu
03 Ocak 2014 Cuma 16:01

banner143
banner134

 2004 yılında eğitim hayatına başlayan Lara Koleji son yıllarda eğitimde gösterdiği başarılarını sportif müsabakalara da taşıdı. Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Ankara'da düzenlenen Türkiye Badminton Şampiyonasında Lara Koleji öğrencisi Ali Berat Sönmez Türkiye 3. sü oldu. Şampiyonada Nevşehir'i temsil eden ve Türkiye'nin her yerinden güçlü badmintoncular ile karşılaşan ve aynı zamanda Gülşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nde görev alan Ali Berat Sönmez Türkiye 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Müsabakalara aylar öncesinden hazırlandığını söyleyen 9 yaşındaki sporcu Ali Berat Sönmez “Başarımda kulübümün ve okulumun katkısı çok büyük oldu. Önümüzdeki yıllarda daha büyük  başarılar elde edeceğime inanıyorum”  dedi.

Özel Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü, elde edilen başarıların öğrencilerin motivasyonlarını artırdığını, hem ders hem de sosyal olarak bir adım daha ileriye taşıdığını belirterek, öğrencimizi tebrik ediyorum, şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet yılmaz - 4 yıl önce
lara kolejini tebrik ediyorum her alanda başarı gösteriyorlar