banner461
banner195

Lara Koleji sınıf geceleri göz kamaştırıyor

Özel Nevşehir Lara Koleji sınıf geceleri programları içerik ve kalitesiyle çok renkli ve başarılı geçti. Çocuk akademisinden 4. sınıfa kadar düzenlenen 16 değişik sınıf gecesi programı büyük beğeni topladı.

Lara Koleji  sınıf geceleri göz kamaştırıyor
27 Mayıs 2013 Pazartesi 18:30

banner143
LARA KOLEJİ SINIF GECELERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR.
İlgili Galeriye Git
banner134

 Öğrencilerin şarkılarla, şiirlerle, tiyatro gösterileriyle ve jimnastik hareketleriyle rol aldığı geceler tatlı bir hatıra olarak zihinlerde yerlerini aldı. Sadece öğrenciler değil bazen veliler de patates soyma, düğme dikme gibi sürpriz yarışmalara katılarak çocuklarının bu mutlu anlarında rol aldılar.

     Giyilen kostümlerin güzelliği, oynanan halk oyunlarındaki ahenk ve ezberlenen şiirlerin güzel okunuşu açısından oldukça başarılı geçen geceler veliler tarafından bol bol alkışlandı. Birinci sınıfların ilk defterleri sergisi gezilirken  anne ve babalar duygu dolu anlar yaşadılar. Annelere yazılan sevgi dolu yazı ve şiirleri okuyan çocuk  akademisi öğrencilerinin yaptığı sürpriz çok beğenildi. El emeği göz nuru çalışmalarını  sergileyen öğrenciler eserlerinin beğenilmesi karşısında çok sevindiler.

  Sahnelerde gösterdikleri performans adına bol bol alkış alan öğrenciler  sınıf arkadaşlarıyla ortaklaşa bir etkinlik yapma kazanımına sahip oldular. Aynı zamanda toplum karşısında rahat davranabilme becerisini kazanmış oldular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.