banner461
banner195

Lara Koleji Velileri Kitap Sınavında Döktü

Eğitim öğretimde her alanda farklı etkinliklerle gündeme gelen Özel Lara Koleji’nde yine bir güzellik yaşandı.

Lara Koleji Velileri Kitap Sınavında Döktü
18 Ocak 2013 Cuma 17:12

banner143
banner134

 Öğrencilerinin kitap okumasına oldukça önem veren okul yönetimi, velileri  için de  kitap okuma yarışmaları düzenliyor.  Okul yönetimince belirlenen kitaplar anne ve babalara tavsiye ediliyor. Ay sonunda okunan kitaplardan sınavlar yapılıyor. Sınavda ter döken velilerden dereceye girenlere çeşitli hediyeler verilirken, sınava giren velilerin heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmadı.                      

Okul müdürü Ulaş İnönü   “ Kitap okumanın sadece öğrenciler için değil tüm insanlar için önemli olduğunu düşünerek  “Okuyan Okul, Okuyan Veli ” sloganıyla öğrenci velilerinin de “kitap okumasını sağlamak” amacıyla bu kampanyayı düzenliyoruz. Her ay yüzü aşkın velimiz bu kampanyaya katılarak kitap okuyor. Amacımız yapacağımız diğer kampanyalarla birlikte her evde kitap okuma alışkanlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır ” şeklinde konuştu.

          Kitap okuma sınavlarıyla ilgili konuşan öğrenci velisi Ayten Kaya  “ Böyle bir organizeye imza atan okul idaremize ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunarız. Hiç olmazsa bu sayede hem kitap okuduk hem de sınav heyecanını yaşayarak çocuklarımızın sınavda neler hissettiğini daha iyi anladık ” dedi.

              


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kitap kurdu - 5 yıl önce
10 veli yoktur