banner461
banner195

Lara Koleji Velileri Vadi Yürüyüşünde Buluştu.

Lara Koleji'nin düzenlediği vadi yürüyüşü 300 kadar velinin katılımıyla gerçekleşti.

Lara Koleji Velileri Vadi Yürüyüşünde Buluştu.
29 Eylül 2014 Pazartesi 16:28

banner143
banner134

 Lara Koleji'nin düzenlediği vadi yürüyüşü 300 kadar velinin katılımıyla gerçekleşti.

    Eğitimdeki başarılarının yanı sıra sosyal bir okul olan Lara Koleji'nin Kurban Bayramı öncesi velilerine ve öğrencilerine yönelik düzenlediği vadi yürüyüşü büyük ilgi gördü.Yapılan yürüyüş öncesi sabah erken saatlerde Lara Koleji'nde sabah erken saatlerde biraraya gelen veliler beraberce kahvaltı yaptılar.

 Kapadokya Bağlıdere Vadisi'nde gerçekleştirilen ve oldukça keyifli geçen yürüyüş öncesi açıklamalarda bulunan okul müdürü Ulaş İnönü, “Sağlıklı yaşam koşullarına katkı sağlamak, okulumuzdaki velilerimizle büyük bir aile samimiyetinde etkinlik düzenlemek için buradayız. Sizlerin okuldaki etkinliklere katılımınız ve dolayısıyla okulunuza sahip çıkmanız ölçüsünde öğrencilerin başarısı ve okula bağlılıkları artacaktır. Sabahın bu erken vaktinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz" dedi.

Servis arabalarıyla vadi girişine ulaşan Lara Koleji velileri ailece 2 saat kadar süren keyifli bir yürüyüş yaptılar Veliler ve öğrenciler gezi rehberi ve aynı zamanda Lara Koleji beden eğitimi öğretmeni olan Eyyüp Bağatır’dan Kapadokya ve Bağlıdere Vadisi hakkında bilgi aldı.

Gezi boyunca hep yüzlerin gülümsediği gözlenirken Lara Koleji velilerinden Nuri Pınarlı “Çoğu zaman işlerimizin yoğunluğundan böyle aktiviteleri yapamıyoruz. Lara Kolejinin bize bu fırsatı tanıdığı için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yürüyüş hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.