banner461
banner195

Lara Koleji Velilerini ve Öğrencilerini Kozaklı’da Buluşturdu

Nevşehir Özel Lara Koleji öğrencilerine yapmış olduğu programların yanı sıra velilerine yönelik yaptığı programlarla da adından sıkça söz ettiriyor.

Lara Koleji Velilerini ve Öğrencilerini Kozaklı’da Buluşturdu
29 Aralık 2014 Pazartesi 05:15

banner143
banner134
Nevşehir Özel Lara Koleji öğrencilerine yapmış olduğu programların yanı sıra  velilerine  yönelik yaptığı programlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Velilerle öğrencileri ve velilerle öğretmenleri  ortak programlarda buluşturmayı amaçlayan Lara Koleji 250 kişilik bir grupla Kozaklı’da termal otelde program düzenledi. Kozaklı'da beş yıldızlı lüks bir otelde veliler için dinlenmenin yanı sıra eğlenme ve öğrenme amaçlı  bir  yapıldı. İki günlük programda gündüz seminerler verilirken gece saatlerinde de ailelerle bilgi yarışmaları, çiğköfte partisi ve  eğlenceli sohbetler yapıldı. Öğretmen, öğrenci ve veliler günlük hayatın stresini atarken kaplıca havuzlarının da  tadını çıkarttılar.

Öğrenci velilerinden Muhsin Karataş   "Oldukça güzel bir dinlenme fırsatı oldu. Yoğun iş temposunda bizler için iyi bir program yapıldı. Burada hem öğretmenlerimizle bir araya geldik hem de yeni insanlarla tanıştık. Düzenlenen seminerler, akşam saatlerinde yapılan bilgi yarışmaları ve öğretmenlerin ilgisi bizleri çok mutlu etti. Lara Koleji’nin tüm çalışanlarına  bizleri bir araya getirip, güzel bir program düzenledikleri için teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Ulaş İnönü ise " Velilerimize işler bitmez, gelin hep birlikte hoşça bir vakit geçirelim dedik. Bu çağrıya yaklaşık 250 velimiz ve öğrencimiz kulak verdi ve dinlenme amaçlı bir program yaptık. 2 günlük programda velilerimizi daha yakından tanıdık. Öğrencilerimizle samimi bir ortamda buluşma fırsatımız oldu. Bu tür programlarla okul-öğrenci-veli sac ayağının sürekli canlı kalacağı kanaatindeyiz. Katılan tüm velilerimize ve organizasyonda emeği geçen öğretmenlerimize  teşekkür ediyorum." dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yunus emre - 3 yıl önce
Çok güzel ve verimli bir etkinlik oldu.okul müdürü Ulaş beye, , öğretmenlere ve okul çalışanlarına, velilere, öğrencilere teşekkür ediyoruz
Avatar
Murat - 3 yıl önce
Lara cılar bu işi biliyor.