banner461
banner195

Lara Koleji'nde Akıl Oyunları Ödül Töreni

Özel Nevşehir Lara Koleji, "Anadolu Özel Okullar Derneği"nin(ANÖZDER) düzenlemiş olduğu "Matematik ve Akıl Oyunları" yarışmasında 5 altın,2gümüş ve 2 bronz madalya alarak takım halinde bölge birincisi olan öğrencilerini ödüllendirdi.

Lara Koleji'nde Akıl Oyunları Ödül Töreni
04 Ekim 2012 Perşembe 16:49

banner143
banner134

 Özel Nevşehir Lara Koleji, "Anadolu Özel Okullar Derneği"nin(ANÖZDER)  düzenlemiş olduğu "Matematik ve Akıl Oyunları" yarışmasında 5 altın,2gümüş ve 2 bronz madalya alarak takım halinde bölge birincisi olan öğrencilerini ödüllendirdi.

Matematik bilgisi,zeka soruları gibi klasik soruların yanında videodan soru cevaplama, mangala, reverse,çin daması,jenga ve hedef5 gibi strateji oyunlarının da bulunduğu yarışmada tüm rakiplerini geride bırakan Lara Koleji öğrencileri yarışma sonunda kazandıkları başarıdan dolayı okullarında da ödül almanın sevincini yaşadılar.

      Lara Koleji Müdürü Ulaş İNÖNÜ" klasik ders anlatımlarını geride bırakan,öğrencinin bakış açısını genişleten,kavrama yeteneğini artıran,düşünme kabiliyetini artırırken ,birikimlerini başkaları ile paylaşırken sosyalleşmeyi sağlayana akıl oyunları okulumuzda hak ettiği yerini alacaktır.Okulumuz bünyesindeki akıl oyunları sınıfı sayesinde öğrencilerimiz 30 civarında değişik oyunu öğreniyor ve bunların uygulamasını yaparken  aynı zamanda sahip oldukları yetenekleri sergileme fırsatını buluyorlar. Ödül öğrencilerimizi tebrik ediyor ve bundan sonraki yarışmalarda gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz."dedi. Öğrencilere hediye olarak NT Mağazalarında kullanabilecekleri hediye çekleri verildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.