banner461
banner195

Lara Koleji'nde Akıl Oyunları Yarışmaları

"Bu Okulda Hayat Var!" sloganıyla bu yılki eğitim-öğretim dönemine başlayan Lara Koleji yaptığı etkinliklerle kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Lara Koleji'nde Akıl Oyunları Yarışmaları
08 Aralık 2014 Pazartesi 09:06

banner143
banner134

 "Bu Okulda Hayat Var!"  sloganıyla bu yılki eğitim-öğretim dönemine başlayan Lara Koleji yaptığı etkinliklerle kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

     Akıl oyunları etkinliklerini ilk defa ilimizde ders olarak öğrencileriyle paylaşan ve bu alanda ANÖZDER'in yapmış olduğu yarışmalarda üç defa Kayseri bölge birinciliği ve iki defa İç Anadolu bölge ikinciliği kazanan Lara Koleji okul içinde de akıl oyunları  yarışmalarına devam ediyor.

    Lara Koleji matematik zümresi tarafından organize edilen mangala ve sudoku yarışmaları öğrencilerin büyük katılımıyla gerçekleşti.5,6 ve 7. sınıf öğrencilerinin katıldığı yarışmalarda önce sınıf birincilerinin belirlendiği yarışmalar yapıldı. Finalde sınıf birincilerinin yarıştığı etkinlikte heyecanlı anlar yaşandı.

   Yapılan yarışmalar sonunda mangala yarışmasında Zehra Balkanlıoğlu birinciliği kazanırken Özge Şüküroğlu ikinci, Elif Karakuş üçüncü oldu. Sudoku yarışmasında ise birinciliği Dilara Demircioğlu kazandı.Selin Nur Şenyüz'ün ikinci olduğu yarışmada Ali Emre Bedir üçüncü oldu.

   Yarışmada dereceye giren öğrenciler okul idaresi tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
an - 3 yıl önce
anözder kendi okullarının üyelerinden oluşuyor