banner461
banner195

LARA KOLEJİ’NDE UFUK TURLARI DEVAM EDİYOR.

Özel Nevşehir Lara Koleji geçen yıldan beri düzenlenmekte olduğu” Ufuk Turu” buluşmalarına bir yenisini daha ekledi. Son yapılan ufuk turu toplantısının konuğu Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman hanımefendi oldu.

LARA KOLEJİ’NDE UFUK TURLARI DEVAM EDİYOR.
16 Kasım 2013 Cumartesi 11:32

banner143
banner134

 Özel Nevşehir Lara Koleji  geçen yıldan beri düzenlenmekte olduğu” Ufuk Turu” buluşmalarına bir yenisini daha ekledi.  Son yapılan ufuk turu toplantısının konuğu Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman hanımefendi oldu.

   Özel Lara Koleji’nin davetlisi olarak öğrencilere hitap den Ercoşman kendi mesleği hakkında bilgi verdi. Türkiye’de iki bayan defterdan biri olduğunu söyleyen Ercoşman ,  başarılı olmak için  önceden belirlenen bir hedefe sürekli ve düzenli bir çalışma ile ulaşılabilineceğini anlattı. Osmanlı’dan  günümüze kadar  defterdarlığın tarihinden ve öneminden bahseden Ercoşman, mesleğini severek yaptığını söyledi.

     28 yıldır bu görevi yaptığını belirten Ercoşman, öğrencilerin kendilerine güvenmelerini ve sistemin kendilerine sağladığı tüm hak ve avantajları en uygun şekilde  kullanmalarını tavsiye etti.

    Toplantı sonunda kendisine yöneltilen soruları cevaplandıran Nevşehir Defterdarı Hatice İşcan Ercoşman’a  günün anısı olarak bir plaket verildi. Öğrencilerle beraber  fotoğraf çektiren Ercoşman’a  Lara Koleji yönetimi teşekkürlerini bildirdi.  Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.