banner461
banner195

Lara Koleji’nde Veliler Sabah Kahvaltısında Buluştu

Özel Nevşehir Lara Koleji , eğitim-öğretim dönemi başından beri devam eden sabah kahvaltı etkinliklerine bir yenisini ekledi.

Lara Koleji’nde Veliler Sabah Kahvaltısında Buluştu
21 Aralık 2012 Cuma 17:50

banner143
banner134

   Veli,öğretmen ve okul üçgenini güçlendirmek amacıyla 2. sınıf öğrenci velilerine hafta sonu kahvaltı verildi. Okulun panoramik Nevşehir manzaralı yemekhanesinde yapılan etkinlikte öğrenci velileri, hem keyifli bir kahvaltı yaptılar hem de çocukları hakkında öğretmenleri ile bir kere daha görüşmüş oldular. Aynı zamanda bu etkinlik sayesinde veliler diğer öğrenci velileri ile tanışıp fikir alış verişinde bulundular. Çok sıcak bir atmosferde geçen kahvaltı buluşma sonrasında programa katılan bayan veliler arsında dart yarışması yapıldı. Oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçen yarışmada birinciliği 2-B sınıfı velilerinden Fatma ÇEVİKER aldı. Yarışmadaki başarısından dolayı öğrenci  velisi  sürpriz bir ödül ile ödüllendirildi.

        2. sınıf öğretmenleri Zübeyde GEDİK ve Raşit DEMİR , kahvaltıya katılarak bir anlamda çocuklarına verdikleri önemi gösteren velilere teşekkür ederken Lara Koleji Müdürü Ulaş İNÖNÜ yaptığı konuşmada “Velinin okuluna sahip çıkması ve öğrencinin de bunun farkındalığı ile okula istekli ve mutlu gelmesi öğrenci başarısını artıracaktır.Tüm okullar “benim öğrencim “ der ama bunun kadar önemli bir söylem de öğrencinin “benim okulum “demesidir.Bu ve benzeri etkinliklerde bizleri yalnız bırakmayan velilerimize çok teşekkür ederiz.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.