banner461
banner195

Lara Kolejinden Kardeşlik Aşuresi

Özel Nevşehir Lara Koleji muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıtımı yaptı. Lara Koleji öğrencilerinin, öğretmenleri rehberliğinde gerçekleştirdiği kardeşlik aşuresi dağıtımı etkinliğinde renkli görüntüler oluştu.

Lara Kolejinden Kardeşlik Aşuresi
18 Kasım 2013 Pazartesi 10:19

banner143
banner134

 Hükümet konağı ve Nevşehir Devlet Hastahanesi önünde yapılan aşure dağıtımında emniyet mensuplarımıza ve hastanede çalışan sağlık personelinin yanısıra adliyede ve valilikte çalışan memurlara da aşure ikram edildi.

   Aşure dağıtımını gören vatandaşlara da önceden hazırlanmış saklama kaplarıyla aşure dağıtımı yapıldı. Lara Koleji  öğrencilerinin bu davranışını gören vatandaşlar teşekkür ve takdirlerini bildirdiler. Küçük yaştaki öğrencilerin insanlar arasında birlik ve beraberliği tesis eden bu tür etkinliklerde rol alması ayrıca takdir edilecek bir düşünce olduğunu belirten vatandaşlar bu güzel davranışın örnek alınması gerektiğini söylediler.

  Kendilerine ikram edilen aşureler karşısında güler yüz ve teşekkürlerini esirgemeyen emniyet, sağlık ,adliye ve valilik çalışanları bu davranışın kendilerine de bir sürpriz olduğunu belirttiler.

    Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü “Ülkemiz düşmanlarına  karşı en büyük  caydırıcılığmız ve dostlarımıza karşı en büyük güven vericimiz olan birlik ve beraberliğimizi pekiştirici ve güçlendirici her türlü etkinlikte okulumuz, gerek  idarecileri gerek öğretmenleri gerekse  öğrencileri ile hizmete hazırdır” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.