banner461
banner195

Lara Kolejinden Polislere Sütlaç İkramı

Nevşehir Özel Lara Koleji öğretmen ve öğrencileri Emniyet Teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğünde çalışan tüm polislere sütlaç ikram etti.

Lara Kolejinden Polislere Sütlaç İkramı
11 Nisan 2013 Perşembe 12:57

banner143
LARA KOLEJİ  ÖĞRENCİLERİ POLİSLERE TATLI İKRAM ETT
İlgili Galeriye Git
banner134

 Anasınıfı öğrencileri ve ilkokul öğrencileri tarafından düzenlenen organizasyon polisler tarafından oldukça beğenildi. Kapalı kaplarda hazırlanan sütlaçların üzerinde “Polis Haftanız Kutlu Olsun” yazısı yer aldı. Öğrenciler tarafından ikram edilen sütlaçları afiyetle yiyen polisler öğrencilerin yaptığı bu jest karşısında duygulandılar ve  miniklere teşekkür etiler.

 

Ayrıca okul idareci ve öğrencileri emniyet müdürü Mehmet Yüksel’i  makamında ziyaret ederek  çiçek ve tatlı  sundu. Emniyet Müdürü Yüksel öğrencileri oldukça sıcak ve samimi bir hava içerisinde karşılayarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyarette Emniyet Teşkilatının kuruluşu ve polislikle ilgili öğrencileri bilgilendiren Yüksel, 10 Nisan 1845 yılında, daha önce “zabıta” olarak anılan teşkilat bu tarihte yürürlüğe giren “nizamname” ile Polis Teşkilatına dönüşmüş ve bu tarih emniyet teşkilatının kuruluş günü olarak kabul edilmiştir.” dedi. Lara Koleji’nin Polis Haftası dolayısıyla emniyet teşkilatı çalışanlarına sütlaç ikram etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret sırasında öğrencilere çay ve çikolata ikram eden Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel  son olarak öğrencilerle  hatıra fotoğrafı çektirdi. Anasınıfı öğrencileri ise Nevşehir Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Çevik Kuvvet Şube müdürü Mustafa Çevik tarafından karşılanan minik öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

 

Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü “ Toplumsal barış ve huzurumuzun güvencesi olan, zor koşullarda büyük bir fedakarlıkla  hayatı  pahasına görev yapan, bu kutsal mesleği icra ederken de karşılaştığı tüm zorluklara rağmen görevinin gereğini yerine getiren polislerimizin ağızlarının tatlanması için tatlı ikram ettik. Bu vesileyle polis teşkilatımızın 168. kuruluş yıldönümünü kutluyorum." dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.