banner461
banner195

Lara Koleji'ne Bir Ödülde Kayseri'den

Özel Lara Koleji son yıllarda eğitim öğretim faaliyetlerinde almış olduğu ödüllerle adından sıkça söz ettirmeye başladı.

 Lara Koleji'ne Bir Ödülde Kayseri'den
13 Ocak 2014 Pazartesi 10:46

banner143
banner134

Lara Koleji Ödülelere Doymuyor...!
Özel Lara Koleji son yıllarda eğitim öğretim faaliyetlerinde almış olduğu ödüllerle adından sıkça söz ettirmeye başladı. Gerek öğrencilerin katıldıkları sportif ve bilimsel faaliyetlerde aldığı ödüller gerekse sosyal faaliyetlerden dolayı alınan ödüller Lara Koleji’ne olan ilgiyi gün geçtikçe artırıyor. Bu doğrultuda Lara Koleji’ne bir ödül de Kayseri Kılıçarslan Eğitim Kurumlarından geldi. Bünyesinde bulunan 8 okul ile Kayseri’nin en büyük ve en başarılı eğitim kurumu olan Kılıçaraslan Eğitim Kurumları Lara Koleji’ne şükran beratı verdi. Kılıçarslan Eğitim Kurumları müdürü Halil Yıldız Lara Koleji’ni bizzat ziyaret ederek ödülü takdim etti. Ödül töreninde konuşan Yıldız “ Bugüne kadar Lara Kolejinden  mezun olan pek çok öğrenci kurumlarımızda eğitim öğretim hayatına devam ediyor. Okulumuzu tercih eden Lara Koleji öğrencilerinin başarıları bizleri gururlandırıyor.  Bu doğrultuda emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

            Lara Koleji müdürü Ulaş İnönü ise şükran beratını aldıktan sonra “ Okulumuzun faaliyetlerinin ve çalışmalarının takdir ediliyor olması sevindirici. Bizim henüz lisemiz olmadığı için mezunlarımızı Nevşehir’deki okullara ve çevre illerdeki okullara yönlendiriyoruz. Öğrencilerimiz gittikleri her okulda okulumuzu layıkıyla temsil ediyor. Bunun bir nişanesi olarak verilen ödülden dolayı da Kılıçarslan Eğitim Kurumlarına teşekkür ediyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HASAN SAĞILMAZ - 4 yıl önce
tebrik ediyorum