banner461
banner195

Lara öğrencilerinin uçakla İstanbul seferi

Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları 8. sınıf öğrencileri İstanbul gezisinde hem eğlendiler hem de tarih şuurlarını geliştirdiler.

Lara öğrencilerinin  uçakla İstanbul seferi
21 Mayıs 2015 Perşembe 13:23

banner143
banner134
Özel Nevşehir Lara Eğitim Kurumları 8. sınıf öğrencileri İstanbul gezisinde hem eğlendiler hem de tarih şuurlarını geliştirdiler.

   Yaz tatilin çok yakın olduğu güneşli ve güzel günleri değerlendirmek,öğrencileri dinlendirmek ve eğlendirerek tarih bilinci kazandırmak amacıyla düzenlenen İstanbul gezisi veli ve öğrencilerden tam not aldı.

  Uçakla yapılan gezide Topkapı Sarayı,Ayasofya Camii,Sultanahmet ve Eyüpsultan camiileri gezildi. Piyerloti de yapılan kahvaltı ve Florya sahilinde yapılan geziden büyük keyif alan öğrenciler Panaroma İstanbul ziyaretinde hayranlıklarını gizleyemediler.

   Gezinin ikinci gününde yapılan tekneyle boğaz turu öğrenciler için unutulmazdı.Koç Müzesi,ve Galatasaray Arena stadı da gezide unutulmadı. Gezi boyunca Lara Eğitim Kurumları Sosyal Bilgiler Öğretmeni Yunus Emre Koçak, öğrencilere gezilen yerlerin önemi hakkında tarihi ve güncel bilgiler verdi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kemal - 3 yıl önce
O uçak pensilvanyaya. gidermi acep