banner461
banner195

Lara Teog Türkiye Şampiyonu 3 Öğrencisini Ödüllendirdi

Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumları, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında (TEOG) tam puan alan 3 öğrencisini ödüllendirdi.

Lara Teog Türkiye  Şampiyonu 3 Öğrencisini Ödüllendirdi
20 Ocak 2016 Çarşamba 02:16

banner143
banner134
Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumları, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında (TEOG) tam puan alan 3 öğrencisini ödüllendirdi. Lara Ortaokulunda düzenlenen ödül töreninde, 2015 TEOG-1 sınavında sorulan 120 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak tam puan alan 3 öğrenci için ödül töreni düzenlendi. Törende okul müdürü Ulaş İnönü öğrencileri onur madalyası ve tablet ile ödüllendirdi. Ödül töreninde konuşma yapan okul müdürü Ulaş İnönü, "Bizler Lara Eğitim Kurumları olarak geleceğimize yön verecek gençlerimizin yetişmesi adına, öğrencilerimize yetenek temelli eğitim veriyor ve onların sınav başarılarının yanında sosyal yeteneklerinin gelişmelerini de sağlıyoruz. Bugün burada TEOG’da tam puan alan 3 öğrencimizi ödüllendiriyoruz. Bu öğrencilerimizle birlikte geçen yılın ortalamasını geçen tüm 8.sınıf öğrencimizi de kutluyorum. Bu yıl Nevşehir’de en fazla  birincinin okulumuzdan çıkması gayretli çalışmalarımızın da bir göstergesidir. Nevşehir eğitim öğretim camiasına hayırlı uğurlu olsun " ifadelerini kullandı.


        İnönü yaptığı konuşmanın ardından tam puan alan öğrencileri tablet ile ödüllendirdi. Ayrıca Teog Sınavında başarıyı getiren öğretmenleri de hediye çeki ile ödüllendirdi. TEOG sınavından tam puan alan öğrenciler okuldaki arkadaşlarımızla birlikte özellikle son 2 ay disiplinli bir çalışma programı uyguladık. Öğretmenlerimizin rehberliğinde grup çalışmalarına katıldık ve başarılı olduk" şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.