banner461
banner195

Lara’da Veliler Arası Masa Tenisi Turnuvası

Nevşehir Özel Lara eğitim Kurumları’nda her yıl düzenlenen veliler arası masa tenisi turnuvası, heyecanlı maçlara sahne oldu.

Lara’da Veliler Arası Masa Tenisi Turnuvası
22 Aralık 2015 Salı 13:00

banner143
banner134
Nevşehir Özel Lara eğitim Kurumları’nda  her yıl düzenlenen veliler arası masa tenisi turnuvası, heyecanlı maçlara sahne oldu. Öğrenci, veli, öğretmen ilişkisini güçlendirmek için her yıl bu tür etkinlikler düzenlediklerini belirten Okul Müdürü Ulaş İnönü, “Masa tenisi turnuvamız, okulumuzda geleneksel hale geldi. Velilerimizi okul etkinliklerine dahil ederek öğrenci, öğretmen ve veli birlikteliğini sağlamayı planlıyoruz. Okul idaresi olarak bizler de bu etkinliklerde görev alıyoruz. Öğrenci üzerinde pozitif enerji oluşturmak için velilerimiz de memnun kalıyor.” dedi.

Öğrenciler, velilerinin etkinliklerinde görev almaktan memnuniyetlerini belirtirken veliler de bu tür etkinliklerle öğrencileri takip ettiklerini, öğretmenleri ve okul idarecileriyle birlikte kaynaşma ortamı bulduklarını söyledi. Yarışmada kıran kırana geçen maçlar sonrasında birinciliği Ali Deveci elde ederken, Uğur Dere ikinci, Halil Genç ise üçüncü oldu. Dereceye girenlere madalya ve hediyeler verildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.