banner461

LGS Şampiyonları Tercihini Yine Kadrodan, Kardelen'den Yana Kullandı

Geride kalan LGS'nin ardından şampiyon öğrenciler tercihlerini alışılagelmiş bir biçimde Özel Kardelen Fen Lisesinden yana kullandı.

LGS Şampiyonları Tercihini Yine Kadrodan, Kardelen'den Yana Kullandı
13 Haziran 2019 Perşembe 14:29

banner143
banner134

Geride kalan LGS'nin ardından şampiyon öğrenciler tercihlerini alışılagelmiş bir biçimde Özel Kardelen Fen Lisesinden yana kullandı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Özel Kardelen Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da LGS şampiyonları tercihlerini kurumumuzdan yana kullandılar. Her yıl şampiyon olan öğrencilerimizin bizleri tercih etmelerinin ardında bir dizi sebep var. Her biri alanında uzman, dershane ve okul deneyimine sahip lider eğitim kadromuz bu sebeplerin en başında geliyor. Bunun yanında öğrencilerimize sunmuş olduğumuz eğitim hizmetleri de onların en iyi şekilde yetişmesine ve gelişmesine zemin hazırlarken başarımızın da kalıcılığını sağlamakta. Kurum olarak öğrencilerimize sunmuş olduğumuz fiziki imkanların yanı sıra her imkanımızı en verimli şekilde kullanarak oluşturmuş olduğumuz atölyelerimiz ve atölyelerimizden çıkan ürünler de öğrencilerimizin akademik yönden gelişimini sağladığı gibi sosyal anlamda da kendilerini ne denli geliştirdiklerinin en büyük göstergesi. Kurum olarak eğitim hususunda her türlü olumlu değişime ve gelişime açık oluşumuz da bizleri her geçen gün daha iyi olmaya zorluyor. Keyif alarak ilerlediğimiz bu meşakkatli yolda öğrencilerimizin eğitimlerine katkı sağlayacak her hususta taşın altına elimizi düşünmeden sokmamız ve gerçekleştirdiğimiz eylemler neticesinde öğrencilerimize katkı sağlamamız da 'öğretmenin ve öğrencinin mutlu olduğu bir kurum olma' özelliğimizi de ön plana çıkarmakta. Öğrencilerimiz için bire bir şekilde uyguladığımız koçluk hizmetleri de karşılaşılabilecek olası sorunlar karşısında nokta atışı çözümler sunmamızı sağlamakta. Gerçekleştirdiğimiz bu ve benzeri çalışmalar da başarılı konusundaki istikrarımızı nasıl sağladığımızın göstergesi. Bu sebeplerden hareketle kurumumuzu tercih eden ve bizlere yoğun teveccüh gösteren ve yerlerini şimdiden ayırtan şampiyon öğrencilerimize ve velilerimize en kalbi duygularla teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.