banner461
banner195

LYS'ye Özel Kardelen Koleji Damga Vurdu

Özel Kardelen Koleji 2012 LYS Yerleştirme sonuçlarında elde etmiş olduğu başarıyı 2013 LYS sonuçlarında da devam ettirerek Nevşehir’de yine büyük başarıya imza atmanın sevincini yaşadı.

LYS'ye Özel Kardelen Koleji Damga Vurdu
02 Temmuz 2013 Salı 10:54

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ NEVŞEHİR’İN GURURU OLDU

 

LYS'DE İLK 10 BİN DERECENİN 71 DERECESİNİ ÖZEL KARDELEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ KAZANDILAR

 

Özel Kardelen Koleji 2012 LYS Yerleştirme sonuçlarında elde etmiş olduğu başarıyı 2013 LYS sonuçlarında da devam ettirerek Nevşehir’de yine büyük başarıya imza atmanın sevincini yaşadı.

ÖSYM tarafından dün açıklanan LYS sonuçlarına göre Özel Kardelen Koleji ilk binde üç derece, ilk 5 binde 55 derece elde ederken ilk 10 binde ise 71 derece elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlediği basın toplantısında LYS sonuçlarında almış oldukları dereceler ile son derece mutlu olduklarını kaydetti. Kaplan düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti.

 

‘’ Özel Kardelen Koleji olarak YGS sonuçlarından sonra LYS sonuçlarında da büyük bir başarıya imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. ÖSYM tarafından açıklanan LYS sonuçlarına göre ilk binde 3 derece Özel Kardelen Koleji öğrencilerinin oluştur. Yine ilk 5 binde 55 derece elde Kardelen Koleji öğrencileri büyük bir başarıya imza attı. İlk 10 binde ise 71 dereceyi Özel Kardelen Koleji öğrencileri kazanmışlardır. Özel Kardelen Fen Lisesi olarak ise 417,682 puan ortalaması elde ederek Nevşehir’de yine büyük bir başarıya daha imza attık. Özel Kardelen Koleji hiçbir başarının tesadüf olmadığını bu sınav sonrasında da gösterdi. ÖSYM tarafından 2012 yılının Nevşehir Birincisi Okulu ilan edilmemizden sonra da yine 2013 LYS sonuçlarında da büyük başarılar elde ederek Nevşehir’in gururu olmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Özel Kardelen Koleji olarak bireysel başarılara değil kitlesel başarılara önem veriyoruz ve bu elde etmiş olduğumuz başarılar ile de ortada. Bu başarıda emeği geçen tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul idarecilerimizi tebrik ediyorum’’ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
29 derece altınyıldızın - 5 yıl önce
ilk 1000 de 29 derece ve il dereceleri altınyıldız kolejinin