banner461
banner195

MEM Adını Kötülemeye Devam Ediyor

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığından yapılan açıklamada Bakanlığın aile birliğinin sağlanması konusundaki yazısına rağmen İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bu konuda atması gereken adımları bir türlü atmadığına dikkat çekildi.

MEM Adını Kötülemeye Devam Ediyor
08 Ekim 2015 Perşembe 13:23

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığından yapılan açıklamada Bakanlığın aile birliğinin sağlanması konusundaki yazısına rağmen İl Milli Eğitim Müdürlüğünün bu konuda atması gereken adımları bir türlü atmadığına dikkat çekildi.


Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim çalışanlarını ilgilendiren iş ve işlemlerde, duyurularda sorumlu olduğu eğitimcilere bugüne kadar birincilik yaşatmama ilkesini devam ettiriyor. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü  Milli Eğitim Bakanlığının emir verdiği iş ve işlemlerde bugüne kadar Ülke Genelinde İlk Duyuru Yapan, İlk İşlemi Başlatan il olma unvanını hiç almadı. Nevşehir'de görev yapan eğitim çalışanları, birçok ilin kendi eğitim çalışanlarını ilgilendiren çeşitli konularda duyuru, iş ve işlemleri başlatırken, Nevşehir eğitim çalışanları diğer illeri izlemekten fazlasıyla rahatsız. Özelikle son olarak aile bütünlüğü iş, işlem ve takviminde de kör ve sağır profili oynayan Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, adını iyi olaylarla duyurmamaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Valiliklerine gönderdiği "Aile Birliğinin Sağlanması" yazısının Nevşehir'e gelmesinden bu tarafa 6 gün geçmesine rağmen konu ile ilgili eğitimcilerin zor durumda olmasını önemsemeyen il yöneticileri hala bir takvim yayınlamayarak hem eğitimcileri mağdur etmeye hem de Nevşehir'in adını kötülemeye devam ediyor” değerlendirmelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.