banner461
banner195

Menekşe: ‘’Nevşehir’imize 62.Yılında da Hizmet Etmekten Guru Duyuyorum’’

Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE Nevşehir’in İl Oluşunun 62. Yıldönümü nedeniyle bir mesajı yayınladı.

Menekşe: ‘’Nevşehir’imize 62.Yılında da Hizmet Etmekten Guru Duyuyorum’’
22 Temmuz 2016 Cuma 11:31

banner143
banner134
MENEKŞE: ‘’20 Temmuz 1954 yılındaki Bakanları Kurulu kararı ile İl olan Nevşehir’imizin bu gün 62. Yılını kutluyoruz.  Sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri ile kültür, inanç turizmin merkezi olan ilimiz, ülkemizin gözde şehirlerinden biridir. Geçmişten gelen birikimi ve dünya barışına katkısı ile model bir şehir olan Nevşehir’imiz hepimiz için bir gurur kaynağıdır.
Eşsiz doğal güzelliklerimiz, birçok büyük medeniyete sahiplik etmiş tarihimiz ve kültürel özellikleri ile dünya harikalarından birini barındıran Nevşehir’imize hizmet etmekten ve bu ilin bir vatandaşı olmaktan son derece mutluyum. İnanıyorum ki Nevşehirli hemşerilerimizle el ele İlimizi çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Bilinçli ve duyarlı birer vatandaş olarak ilimiz, memleketimiz ve ülkemiz için en iyisini yapmak adına hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. Bu bilinç ve dayanışma içerisinde olmayı dileyerek Nevşehir’imizin il oluşunun 62. Yılını kutluyorum.’’ Dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.