banner461
banner195

Merkezi Sistem Ortak Sınavları (Teog) Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, eğitimde kalitenin artırılması için İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürü Ramazan BIYIKLIOĞLU’nun ve ortaokul müdürlerinin katılımı ile merkezi sistem sınav (TEOG) ortalamaları ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.

Merkezi Sistem Ortak Sınavları (Teog) Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
09 Şubat 2017 Perşembe 17:02

banner143
banner134
Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, eğitimde kalitenin artırılması için İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR başkanlığında, Şube Müdürü Ramazan BIYIKLIOĞLU’nun ve ortaokul müdürlerinin katılımı ile merkezi sistem sınav (TEOG) ortalamaları ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Merkezi Sistem Ortak Sınavları( TEOG) sonuçlarına göre düzenlenen veriler okul müdürleri ile paylaşıldı ve verilerin değerlendirilmesi yapıldı.  

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın DEMİR” 8. sınıf öğrencilerimizin sınava hazırlık sürecinde genel başarı düzeylerini ölçmek, sınav kaygılarını gidermek, soru çözme pratiği geliştirmek amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde merkezi sistem sınavlarına hazırlık sınavı yapıldı. Böylece öğrencilerimizin ellerinden tutarak onları hedeflerine ulaştırmaya çalışmaktayız “dedi. Sayın DEMİR, hep birlikte özverili bir şekilde çalışarak, öğrencilerimizin merkezi sistem sınavlarında en iyi puanları alacak şekilde disiplinli ve özverili çalışmaların yapılarak Nevşehir’de eğitimin kalitesinin artırılacağını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul müdürlerine ve öğretmenlere başarılarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.