banner461
banner195

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Mehmet Diker Ortaokulu Standını Ziyaret Etti

Mehmet Diker Ortaokulu "Bir Düşün Sen" Millî Ulaşım Teknolojileri Tasarım Yarışması Türkiye Sergisi Ve Ödül Töreni'nde...

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Mehmet Diker Ortaokulu Standını Ziyaret Etti
16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:34

banner143
banner134

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü´nün de katılımıyla, Millî Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği´nin iş birliğiyle düzenlenen, "Bir Düşün Sen" Millî Ulaşım Teknolojileri Tasarım Yarışması Türkiye Sergisi ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan öğrencileri ve onlara rehberlik eden öğretmenleri tebrik ederek konuşmasına başlayan Yılmaz, yarışma ile öğrencilerin günlük hayatta karşılaştıkları teknoloji ve tasarım problemlerinin çözümüne ilişkin sorumluluk duygusu kazanmalarını, fikir üretmelerini, özgür ve yenilikçi düşünme becerileri kazanmalarını istediklerini dile getirdi. Mehmet Diker Ortaokulunu temsil eden öğrenci ve öğretmenimizi sunum yaptıkları stantta ziyaret eden İsmet Yılmaz öğrencimizden bilgi alarak tebriklerini iletti.

Bu gururu bizlere yaşatan Mehmet Diker Ortaokulu öğrencimiz Muhammet Ali AKKORKMAZ ve danışman öğretmenlerimiz Sevgi İLBAĞI ve Esra ÖZ´e teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.