banner461

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR 19 Mayıs İlkokulu ve 20 Temmuz İlkokulu’ nu Ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında 19 Mayıs İlkokulu ve 20 Temmuz İlkokulunu ziyaret etti.Sayın DEMİR, 19 Mayıs İlkokulu idarecileri ve öğretmenleri ile konuşarak okul ve öğrenciler hakkında genel bilgiler aldı.

banner503
Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR 19 Mayıs İlkokulu ve 20 Temmuz İlkokulu’ nu Ziyaret Etti
17 Ocak 2017 Salı 18:06

banner143
banner134
Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR okul ziyaretleri kapsamında 19 Mayıs İlkokulu ve 20 Temmuz İlkokulunu ziyaret etti.Sayın DEMİR, 19 Mayıs İlkokulu idarecileri ve öğretmenleri ile konuşarak okul ve öğrenciler hakkında genel bilgiler aldı. Daha sonra sınıflara geçen Sayın DEMİR öğrenciler ile bir araya geldi. Karne heyecanı taşıyan öğrencilerle sohbet etti.

Daha sonra 20 Temmuz İlkokulu’ na geçen Sayın DEMİR 20 Temmuz İlkokulu öğretmenleriyle de sohbet ortamında bir araya geldi. Öğretmenlerle istişarede bulunan Sayın DEMİR, öğretmenlerin eğitimin en temel unsuru olduğunu ve geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın hayırlı insanlar ve vatandaşlar olarak yetişmesi için bizlere büyük görevler düştüğünü söyledi. Öğretmenlerimizin bu görevleri yerine getirmesi için bütün imkanlar ile öğretmenleri destekleyeceğini vurguladı. Özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.