banner461

Minik Kalplerden Anlamlı Etkinlik

Orman haftası nedeniyle Ürgüp ilçemiz Evka mahallesinde bulunan KAPADOKYA ÇOCUK KULUBÜ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (KAPADOKYA KİDS CLUB) öğrencileri tarafından, ağaç dikim etkinliği düzenlendi.

banner503
Minik Kalplerden Anlamlı Etkinlik
22 Mart 2019 Cuma 13:33

banner143
banner134

Orman haftası nedeniyle Ürgüp ilçemiz Evka mahallesinde bulunan KAPADOKYA ÇOCUK KULUBÜ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ (KAPADOKYA KİDS CLUB) öğrencileri tarafından, ağaç dikim etkinliği düzenlenmiştir.

Etkinlik hakkında bilgi veren kuruluş müdürü Mustafa İNAL, amaçlarının çocuklara ağaç sevgisini küçük yaştan itibaren kavratılması olduğunu vurgulayarak öğrencilerle birlikte 20 adet ağaç diktiklerini ve her bir ağaca ili öğrencinin isimlerini ve sorumluluklarını verdiklerini belirtti. Bu amaç doğrultusunda öğrencilere ağaç dikme zevkini yaşattıklarını, öğrencilerin her birinin yüzünde mutluluğu hissettiklerini, bu durumun da kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Bundan sonra etkinliğin amacına ulaşması için fırsat buldukça ağaçları öğrencilere sulatmak olduğunu söyleyen kuruluş müdürü Mustafa İNAL emeği geçenlere teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.