banner461
banner195

Minik Kardelenler Dostluk Tohumlarını Avrupa’ya Gönderdi

Kardelen Eğitim Kurumları anaokullarının İspanya, Yunanistan, Slovakya, Letonya, Polonya, Romanya, İtalya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan ve Litvanya ile işbirliğinde yürüttüğü projede minik kardelenler dostluk tohumlarını proje ortaklarına gönderdi.

Minik Kardelenler Dostluk Tohumlarını Avrupa’ya Gönderdi
28 Mart 2016 Pazartesi 11:53

banner143
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları anaokulu öğretmenleri; Hatice ŞENGÜL, Ufuk PAÇAL, Fazilet ÖZKENT rehber öğretmeni; Deniz Uçar CENGİZ ve İngilizce öğretmeni Joanna SOLTSIAK GÜRPINAR’IN işbirliğinde yürütülen ‘’DOSTLUK TOHUMLARI’’ projesi herkesin ilgi odağı oldu. Avrupa’dan yaklaşık 29 anaokulu ve 13’den fazla Ülke işbirliğinde yürütülen böylesine büyük ve anlamlı projede yer almanın gururunu yaşayan Kardelen Eğitim Kurumları hız kesmeden projeye destek veriyor. Etwinning kapsamında yürütülen projede, minik kardelenler hazırladıkları tohumları proje ortakları olan ülkelere gönderdi.
Ülkeler ile karşılıklı olarak tohum değişimi yapıldıktan sonra proje ortaklarından gelen tohumlar ile ‘’AVRUPA BİTKİLERİ BAHÇESİ’’ oluşturacak olan Kardelen anaokulu çalışmalarına devam ediyor. Bahçenin oluşturulmasında hem eğlenen hem de projeye destek veren minik kardelenler her aşamada aktif olarak projede yer alıyorlar.
Dostluk tohumları projesinin her geçen gün takipçileri artıyor. Biz de proje takipçisi olarak Kardelen anaokullarının böyle büyük bir projede yer almasından ve hem ülkemizi hem de ilimizi temsil etmesinden gurur duyuyoruz. Projenin her aşamasını takip ederek siz değerli okurlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.