banner461
banner195

Minik Kardelenlerden Büyük Proje

Kardelen Eğitim Kurumları 1.-2. ve anasınıfı öğrencileri kullanmadığı oyuncaklarını topluyor ve imkanı olmayan okullara gönderiyor.

Minik Kardelenlerden Büyük Proje
29 Mart 2016 Salı 13:50

banner143
Minik Kardelenlerden Büyük Proje
İlgili Galeriye Git
banner134
Minik Kardelenlerin katılımıyla gerçekleştirilen projeye ilgi oldukça büyük, öğrenciler evlerinde kullanmadığı oyuncakları toplayarak Kardelen sınıflarına getiriyor. Her öğrencinin getirdiği oyuncak özenle paketleniyor. İmkanı olmayan ve ihtiyacı olan anaokullarına gönderilmek üzere toplanan oyuncaklar şimdiden onlarca karton oldu. Proje kapsamında birçok okula yardım gönderilecek. Minik Kardelenler oyuncaklarını paylaşmak ve okullarında oyuncakları olmayan arkadaşlarını sevindirmek için oldukça hevesliler.
Halen devam eden projeye destek veren minik kardelenlerin böyle güzel ve anlamlı bir projede yer alması gurur verici. Geleceğimiz olan bugün ki neslimizin toplumsal duyarlılığı yüksek ve paylaşımcı bir toplumu koruyabilmek ve geliştirebilmek adına minik kardelenler umut veriyor. Minik kardelenlere ve öğretmenlerine göstermiş oldukları duyarlılıktan ve projeye gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.