banner461
banner195

Minik Kardelenlerden Muhteşem Gösteri

Kardelen Eğitim Kurumları 1.sınıfların okuma bayramına özel gösteri 9 Nisan Cumartesi günü Nevşehir Kapadokya Kültür Merkezinde muhteşem bir gösteriyle izleyicilerini büyüledi.

Minik Kardelenlerden Muhteşem Gösteri
11 Nisan 2016 Pazartesi 10:35

banner143
Minik Kardelenlerden Muhteşem Gösteri
İlgili Galeriye Git
banner134
Kardelen Eğitim Kurumları 1.sınıfların okuma bayramına özel gösteri 9 Nisan Cumartesi günü Nevşehir Kapadokya Kültür Merkezinde muhteşem bir gösteriyle izleyicilerini büyüledi.
Kardelen Eğitim Kurumlarında eğitim öğretim gören minik kardelenler okuma bayramı için muhteşem bir gösteri hazırladı. Gösteri Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI’NIN açılış konuşmasıyla başladı. Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE, Lise Müdürü Mürsel MERT, Ortaokul Müdür Yardımcıları Rabia Işık FERLİ, Barış BAĞCI ve İlkokul Müdür Yardımcısı Ahmet MENEKŞE de gösteriyi izleyenler arasında yer aldı.
Minik Kardelenlerin yaptığı gösteri herkesin beğenisini kazanırken gösteride tangodan Kafkas danslarına zeybek den salsaya kadar birçok dans çeşitlerini icra eden minik kardelenler muhteşem bir performans gösterdi. Kardelenli velilerin merakla beklediği okuma bayramı tüm izleyicileri büyülemeyi başardı. Çeşitli müzikaller ve oyunlarla performansını sergileyen minik kardelenler izleyicilerine keyifli anlar yaşatırken salonda alkışların ardı arkası kesilmedi.
Final gösterisinde Onuncu yıl marşı eşliğinde Türk bayrağını oluşturan Minik kardelenler herkesin tüylerini ürpertirken tüm izleyiciler minik kardelenleri ayakta alkışladılar. Bu anı ölümsüzleştirmek isteyen herkes ardı arkası kesilmeyen flaşh patlatmalarıyla gösteri salonunu yeniden aydınlattılar. Minik Kardelenlerin muhteşem gösterisi hafızalara kazınırken uzun yıllar unutulamayacak bir gösteri olduğu herkesçe kabul gördü.
Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Yücel MENEKŞE yaptığı kapanış konuşmasında; ‘’Ülkemizin dört bir yerindeki yöresel tüm oyunları canlandıran Minik Kardelenlerimizi hazırlamış oldukları bu muhteşem gösterilerinden dolayı kutluyorum. Böylesine muhteşem bir gösteride emeği geçen Kardelen Eğitim Kurumları öğretmen, öğrenci ve idarecilerimize teşekkür ediyor, geleceğimiz olan bugünün Kardelenlerini yetiştirmedeki göstermiş oldukları özenlerinden dolayı öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.’’ dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.