banner461
banner195

Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyet Töreni

Özel Kardelen Koleji Anaokulu Öğrencilerinin Yıl Sonu Mezuniyet Töreninde Sergiledikleri Performans İzleyenleri Büyüledi.

Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyet Töreni
18 Mayıs 2015 Pazartesi 10:33

banner143
Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyet Töreni
İlgili Galeriye Git
banner134
 Kapadokya Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde, Özel Kardelen Koleji Anaokulu 5-6 yaş grubu öğrencilerine diplomaları verildi. Düzenlenen programa; Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Tören, İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı.

 

Kendileri Küçük, Gösterileri Büyük

 

Henüz 5- 6 yaşlarındaki çocukların sergiledikleri birbirinden güzel sahne gösterileri ve yaşlarına rağmen gösterdikleri müthiş performans, izleyenlere muhteşem bir akşam yaşattı. Çeşitli müzikallerin, dans gösterilerinin ve yöresel oyunların sahnelendiği akşamda, minikler kimi zaman izleyenleri güldürdü kimi zaman ise duygulu anlar yaşattı. Öğrencilerin gösteri sonunda hep birlikte kep atmaları ise görülmeye değerdi.

Açılış konuşmasını yapan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Okul Müdürü Özgül Saygılı, velilere ve davetlilere seslenerek:  “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara en güzeli sunmak, en iyiyi öğretmek ve en iyi şekilde rehber olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yıl boyunca verdiğimiz eğitimle öğrencilerimizi 1. sınıfa en iyi şekilde hazırladık. Şimdi onların anaokulundan 1. sınıfımıza geçtiklerini görmek bana büyük bir heyecan yaşattı. Eminim ki bugüne kadar gösterdikleri başarıların aynısını ilkokulda da gösterecekler. Onlara şimdiden başarılar diliyorum, her birini ayrı ayrı kutluyorum.” dedi. 

 

Miniklere Kardelen Hatırası!

 

Miniklerin ömürleri boyunca saklayacakları ve onlara bu muhteşem geceyi hatırlatacak bir andaç hediye etmek amacıyla gösteri öncesinde her bir öğrencinin ailesi ile fotoğrafı çekildi. Ayrıca bütün gösteri, velilere hatıra olarak dağıtılmak üzere video kaydına alındı.

Gösteri sonunda Özel Kardelen Koleji tarafından düzenlenen kokteylde, velilere ve davetlilere ikramlarda bulunularak bu unutulmaz gece sonlandırıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.