banner461
banner195

Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyeti

Kardelen Eğitim Kurumları Anaokulu Öğrencilerinin Yıl Sonu Mezuniyet Töreninde Sergiledikleri Performans İzleyenleri Büyüledi.

Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyeti
07 Mayıs 2016 Cumartesi 14:08

banner143
Minik Kardelenlerin Muhteşem Mezuniyeti
İlgili Galeriye Git
banner134
Kapadokya Kültür Merkez’inde düzenlenen mezuniyette Minik Kardelenlere diplomaları verildi. Düzenlenen programa Kardelen Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri, Müdür Yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.Tören şehitlerimizin ve Ulu Önder Atatürk’ün anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.
Geleceğin Liderleri Minik Kardelenlerden Muhteşem Gösteri
Henüz 5-6 yaşlarındaki Minik Kardelenlerin sergiledikleri birbirinden güzel sahne gösterileri ve müthiş performansları izleyenlere muhteşem bir akşam yaşattı. Miniklerin annelerinin ‘’Anneler Günü’’ kutladıkları video gösteri tüm salonda alkışları yükseltti.  Çeşitli müzikallerin, dans gösterilerinin ve yöresel oyunların sahnelendiği akşamda, minikler kimi zaman izleyenleri güldürdü kimi zaman ise duygulu anlar yaşattı. Öğrencilerin gösteri sonunda hep birlikte kep atmaları ise görülmeye değerdi.
Açılış konuşmasında bulunan Kardelen Eğitim Kurumları İlkokul Müdürü Faruk ÇAMCI davetlilere ve velilere seslenerek; ‘’ Geleceğimiz olan Minik Kardelenlerimizin bu gün anaokulundan mezun oluşunu ve okul hayatının en önemli başlangıcı olacak olan birinci sınıfa geçişine kutluyoruz. Hem Minik Kardelenlerimizin mezununu hem de siz değerli annelerimizin ‘’Anneler Günü’nü ‘’ bir arada kutlayacağız. Bu günü geleneksel hale getirerek bizlere iki coşkuyu bir arada yaşatan Kardelen Eğitim Kurumlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Çocuklarımızın yaşamlarındaki en önemli ve en değerli günleri olacak olan okul yaşamları artık başlıyor. Anne ve baba olarak çocuklarımızın hayatındaki en önemli günlerden biri olan bu güne şahit olmak ve onların yanında olmak son derece mutluluk ve gurur verici bir duygu.  Çocuklarınızla ve sizlerle oluşturduğumuz Kardelen Ailemiz büyüyerek devam ederken pırıl pırıl bir nesil yetiştirmenin gurur ve sevincini sizlerle yaşıyoruz. Bu gün bizleri bir araya getiren ve emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ dedi.
Minik Kardelenler Hatırası
Miniklerin ömürleri boyunca saklayacakları ve onlara muhteşem geceyi hatırlatacak bir andaç hediye etmek amacıyla gösteri öncesinde her bir öğrencinin ailesi ile fotoğrafı çekildi. Ayrıca bütün gösteri, velilere hatıra olarak dağıtılmak üzere video kaydına alıdı. Gösteri sonunda Kardelen Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen kokteylde, velilere ve davetlilere ikramlarda bulunularak bu unutulmaz gece sonlandırıldı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.