banner461
banner195

Müdür Yardımcılığı Atamaları Takvimi İşliyor

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de yeni getirilen uygulama çerçevesinde Milli eğitime bağlı okul ve kurumlara müdür atamaları geçtiğimiz hafta sonunda ilan edilmişti. İlanın ardından ilimizdeki çok sayıda okul ve kurumda yeni atanan müdürler görevlerine başladı.

 Müdür Yardımcılığı Atamaları Takvimi İşliyor
06 Aralık 2014 Cumartesi 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de yeni getirilen uygulama çerçevesinde Milli eğitime bağlı okul ve kurumlara müdür atamaları geçtiğimiz hafta sonunda ilan edilmişti. İlanın ardından ilimizdeki çok sayıda okul ve kurumda yeni atanan müdürler görevlerine başladı.

Söz konusu uygulamanın ikinci aşaması olan müdür yardımcılığı atamaları için çalışmalara da başlandığı bildirildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Okul ve Kurumlarda müdür yardımcılığı atamalarının 2 haftalık bir süreç içerisinde tamamlanmasını beklediklerini söyledi.

Uygulamaya göre Milli Eğitime bağlı okul ve kurumlarda müdür olarak atanan isimlerin kendileriyle çalışmasını istediği müdür yardımcısı eğitimcilere teklifte bulunması gerekiyor. Bu teklifi kabul eden ve uygun şartları taşıyan eğitimcilerin atanması içinde önce milli eğitime daha sonrasında ilin mülki amiri Nevşehir Valisinin onayı gerekiyor.

Edinilen bilgiye göre Nevşehir’de şu an itibariyle 154 eğitim kurumuna 175 müdür yardımcısı atanacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
eğitim bir sen - 4 yıl önce
Milli eğitim müdürüne valiye gerek yok yardımcıları da Mustafa özdemir atasın
Avatar
nevdehirli - 4 yıl önce
Hala okul mudur atamalari netlesmedi siz neden bahsediyosunuz nevtesin sitesinde bir saat yayinda duran ve sonra kendi uyelrrinin mudurlugu elinden alindigini anlayinca haber kaldirildi. Nevsehir tes e sorun guzel haber olur.
Avatar
stk temsilcisi - 4 yıl önce
Sen koskoca sendika başkanı ol, ildeki stkları temsil et kötü bir koltuğa tenezzül et olmayan kimya normuyla müdür ol, yazık çok yazık
Avatar
SANAL 1 - 4 yıl önce @eğitim bir sen
atasin
Avatar
kul hakkı - 4 yıl önce
işin ehli olmayan yalakalar atanıyor