banner461

Muhteşem Kardelenler Muhteşem Mezuniyet

Eğitim öğretimde Nevşehir’in lider ve ilk özel eğitim kurumu olan Kardelen Eğitim Kurumları düzenlediği muhteşem mezuniyet partisi ile ortaokullu öğrencilerini mezun etti.

banner503
Muhteşem Kardelenler Muhteşem Mezuniyet
01 Haziran 2016 Çarşamba 12:47

banner143
banner134
Kardelen Ortaokul öğrencilerinin muhteşem mezuniyeti; öğrencilerin ve velilerin unutamayacağı anılar eşliğinde 30 Mayıs Pazar günü Lykia Lodge otelde yapıldı. Kardelen Eğitim Kurumları Ortaokul öğrencilerinin Liseye geçişlerinin kutlandığı muhteşem mezuniyet de Ortaokul öğrencileri ile velileri, İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI, Müdür Yardımcıları Ahmet MENEVŞE, Barış BAĞCI, Rabia Işıl FERLİ, sınıf ve branş öğretmenleri yer aldı.
Program öncesi mezuniyete gelen öğrenciler ile aileler fotoğraf çekimi yaptırmasının ardından velilere hazırlanan havuz başı kokteyle geçildi. Havuz kenarında serin yemyeşil bir alan üzerine hazırlanan mezuniyet alanında velilerin ve öğrencilerin yerlerini almasıyla program başladı. Bir dakikalık saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve İlköğretim Müdürü Faruk ÇAMCI’NIN açılış konuşması ile program akışı devam etti. Faruk ÇAMCI konuşmasında; ‘’ Geleceğimiz olan çocuklarımızı bu gün burada böyle mezun olurken görmek bizleri hem duygulandırıyor hem de gururlandırıyor. Siz değerli ailelerimizle, öğretmenlerimizle birlikte böyle pırıl pırıl bir nesil yetiştirmenin haklı gururunu yaşıyorum.. Toplumsal duyarlılığı yüksek, başarılı ve gelenek göreneğine bağımlı bir nesil yetiştirmek adına gençlerimizde emeği geçen tüm velilerimi öğretmenlerimi tebrik ediyorum’’ dedi.
ÇAMCI’NIN konuşmasının ardından 2016 TEOG sınavları Türkiye birincisi Hüseyin Kağan ÖZDEMİR konuşmasını yapmak üzere kürsüye çağrıldı. Hüseyin Kağan ÖZDEMİR konuşmasında tüm öğretmenlerine ve ailesine teşekkürlerini ileterek sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’Arkadaşlarım bizlerin amacında sadece başarılı birer öğrenci olmak yer almamalıdır. Aynı zamanda gelenek göreneğine bağımlı ve bunlara sahip çıkan gelecek nesillere taşıyan birer ebeveyn olmaktır. Bu anlamda bizlere gerekli donanımları veren ve her alanda gelişimizi destekleyen öğretmenlerimize ve Kardelen Eğitim Kurumlarına teşekkür ederim.’’ Dedi.
Diplomaları verilmek üzere tek tek isimleri okunarak çağrılan öğrenciler sahneye sınıfça çıktı. Öğrencilerin diploma ve madalyalarının sınıf öğretmenlerince verilmesinin ardından tüm öğrenciler fotoğraf karesinde yer alarak onuncu yıl marşı eşliğinde keplerini fırlattılar. Muhteşem bir görüntü oluşturan kep atma töreni ile aileler ile olan program sona erdi. Kardelenli öğretmen ve öğrencilerin birlikte devam eden programda akşam yemeğinin yenmesi, pasta kesimi ve otel diskosundaki eğlence ile Kardelenli öğrencilerin muhteşem mezuniyet partisi sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.