banner461
banner195

NEHÜ, Polonya’nın köklü üniversitesi ile anlaştı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile Lodz University of Technology Üniversitesi Arasında Erasmus Anlaşması İmzaladı

NEHÜ, Polonya’nın köklü üniversitesi ile anlaştı
08 Nisan 2015 Çarşamba 11:23

banner143
banner134
Üniversitemiz ile Lodz University of Technology Üniversitesi Arasında Erasmus Anlaşması İmzaladı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi ile Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zahide Bayer Öztürk’ün girişimleri sonucu, Lodz University of Technology Üniversitesi ile yeni bir Erasmus Anlaşması imzalandı.

İmzalanan ikili anlaşma sayesinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileri eğitim ücreti ödemeksizin Lodz University of Technology’de öğrenim görme olanağına sahip olacak. Ayrıca ilgili bölüm personeli de Erasmus Ders Verme Hareketliliği kapsamında Polonya’da bulunabilecek.

Lodz University of Technology, Polonya’nın AKTS Etiketi ile ödüllendirilmiş ilk yükseköğretim kurumudur.

Polonya’nın ilk AKTS Etiketi ile ödüllendirilmiş olan Lodz University of Technology, Polonya’nın en büyük ve en popüler üniversiteleri arasında saygın bir yere sahip.

Lodz University of Technology Üniversitesi hakkında detaylı bilgi için http://www.p.lodz.pl web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.