banner461
banner195

NEHÜ’den Lojman Duyurusu

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü, 2000 Evler Mahallesinde bulunan Üniversiteye ait boş daireler yerleşke içerisinde bulunan konutlar için personelini başvuru da bulunmaya davet etti.

NEHÜ’den Lojman Duyurusu
04 Mart 2014 Salı 19:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü, 2000 Evler Mahallesinde bulunan Üniversiteye ait boş daireler yerleşke içerisinde bulunan konutlar için personelini başvuru da bulunmaya davet etti.

Açıklamada, “2000 Evler Mahallesi Devlet Lojmanlarında Üniversitemize tahsisli olan B Blok 9 ve 10 numaralı daireler ile 2000 Evler Mahallesinde Üniversitemiz Merkez Yerleşkesinde yer alan konutlarda bulunan ve boş daireler, Üniversitemiz Konut Tahsis Yönergesinin ilgili maddelerine göre ve Komisyonumuzun kararında belirtildiği üzere, görev tahsisli taleplerin yetersiz olması halinde sıra tahsisli talep sahiplerine aynı yönerge hükümlerine göre tahsis edilecektir. Söz konusu lojmanlar için başvurmak isteyen personelimizin 14 Mart 2014 Cuma günü mesai bitimine kadar “Kamu Konutları Tahsis Talep Beyannamesi” formunu doldurarak görev yaptıkları birimleri aracılığı ile Rektörlüğümüze (İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı) ulaştırmaları gerekmektedir. Söz konusu tarihten sonra yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacaktır” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.